سایت افسانه ها

زمان 26مهر

لینک


به نام او
درود

دی دو نقطه تی وی با افتخار تقدیم میکنه:

اخبار :دی دار

بعد از چند دقیقه نمایش مهیج برفک، صفحه یهو سیاه میشه و بعد دوربین دختری رو به نمایش میکشه. چهره اش به سفیدی گچه و چشماش بسته است ولی لب هاش سرخه سرخه و رد خون بر چونه اش وجود داره. دخترک تکون نمیخوره ... به نظر میاد ...

- هه هه هه! هو هو هو هو! من لیلیت ام! خیلی خفنز بودم نه؟ تازه کجاشو دیدی میتونم با دستام بیام ...

- اهم اهم اهم اهم اهم اهم اهم! :old:

- خب حالا چرا اینقد سرفه میکنی ادموند جان؟! باشه ... برنامه لایو به همیناشه دیه ... خب ... با نام و یاد خدای افسانه ها یا افسانه ی خداها یا هرچی .... در خدمت شما هستیم با برنامه ای دیگر ... اخبار سرزمین؛ من لیلیت در خدمت شما هستم همراه با همکارم ادموند پونسی در نقش کارشناس سیاسی، سیاه لشگر، کارگردان، تهیه کننده، نویسنده، بوقی، مدیرگروه ها و ... :tongue:

این شما و این سر تیتر اخبار :
[b]
- اون و باباش! قدرتی که به ارث خواهد رسید.
- تینوویل و قدرت؛ از نفرت تا عشق
- رابطه نینا سالواتوره و لرد مید مید؛ از دوستی ساده تا ...
- کرید؛ نه جاسوس و نه خیانت کار![/b]

لیلیت بعد از چند ثانیه سکوت دوباره شروع میکنه:

- خب مشروح خبر ها ...
[b]
- اون و باباش! قدرتی که به ارث خواهد رسید.[/b]
- با ورود مایکل کورلئونه ظاهرا عرصه بر دون ویتو کورلئونه، پدرخوانده ی معروف تنگ شده، به گزارش خبرنگار ما ، لارتن سالواتوره از حزب خانواده توجه کنید.

- اخیرا پسر جیگر پدرخوانده به میون خانواده برگشته؛ این برای خانواده خبر خوبیه ولی فک نکنم خود شخص ویتو خان چندان خوشحال شده باشه... با ورود مایکل به عرصه ی سیاست حزب، دیگه نیازی به حضور ویتو نیست و من فک کنم ویتو به زودی زود از عرصه کنار میره ... البته من همینجا به نمایندگی از مایکل از همه ی کله گنده های سرزمین تقاضا میکنم اگه این ویتو گولاخ بازی در آورد به من و مایکل کمک کنین تا زود از کار برکنارش کنیم. مایکل حزب خانواده رو بهتر از ویتو اداره میکنه من مطمئنم. :yessss:

لیلیت: بیچاره ویتو ... ادموند نظر تو چیه؟
ادموند: پروفسور مرلینیوس بوق زنیوس ادموند پونسی دارای درجه ی دکترا در رشته ی بوق زنی گرایش بوق کامیون و همسر چند زن و هم پدر و هم مادر تعداد زیادی بچه هستم ... نظری ندارم! :ygrin:

[b]- تینوویل و قدرت؛ از نفرت تا عشق[/b]
یه گزارشی پخش میشه و تینوویل رو در حالی که از تخت پادشاهی اساطیر به سمت میزگرد مخوف حزب مرزهای شکسته راهی میشه رو نشون میده.

لیلیت: خب ارتباط ما برقراره با آشوزدنگهه عزیز که هم در گروه اساطیر هستن و هم در حزب شکسته ... مرزهای شکسته:
آشوزدنگهه: اولا مرزها رو ما نشکوندیم؛ ادموند شیکونده ... با توپش زد همه شونو شیکوند ... مدارکشم موجوده! :yphbbt:

- خب ظاهرا ارتباط ما با دوست عزیزمون قطع شده؛ ادموند جان تو نظری نداری؟
ادموند: نظر که دارم... :biganeh: اما حال ندارم! :arab:
[b]
- رابطه نینا سالواتوره و لرد مید مید؛ از دوستی ساده تا ...
[/b]در حالی که فیلمی از میدمید و نینا نشون داده میشه که در اداره ی آرشاد دهکده هستن و دور و ورشون رو خواهران و برادران زیادی احاطه کردن، لیلیت شروع میکنه به:

- شاید برای شما هم سوال به وجود آمده بود که چرا نینا از قدرت موجودات شب کنار رفت؟ در حالی که یک هفته قبل از آن مید مید هم از قدرت اساطیر کنار رفته بود ... با ما باشید برای افشاسازی یک رابطه!


دوربین نینا رو نشون میده در حالی که چهره اش رو شطرنجی کردن و داره گریه می کنه.
- خب خواهرم بگو چه طور شد به این راه انحراف کشیده شدی؟ بگو تا حجاب غفلت ها کنار برود :hajie:
- حجاب غفلت که من باش کاملا موافقم. اینطوری ما خواهران می توانیم حضوری پر رنگ و پرنقش در افسانه ها داشته باشیم! بله برادر! داشتم می گفتم؛ یه روز داشتم تو دهکده افسانه ها واسه خودم راه می رفتم و قدم میزدم که یهو یه لات بی سر و پا پیدا شد! سوار موتور !!! بی شعور ... خودش خواهر مادر نداشت انگار ... مثه یه خروس قوقولی می کرد و اومده بود پی مرغ بازی ... خلاصه اومد جلوی ما یه ترمز گرفت و یه تکونی به دستمال یزدی اش داد و تنبون گشادش رو بالا کشید این طور بود که ... :ybrok:

تصویر لیلیت دوباره نشون داده میشه در حالی که با دستمال کاغذی گلریز، طرح طلایی داره اشکاشو پاک میکنه:

- بسی متاثر انگیز ناک بود ... حال تماس تلفنی با لرد میدهیلین! جناب لرد آیا شما بحث سوءاستفاده از احساسات پاک دخترانه ی خانم سالواتوره رو قبول می کنین؟ آیا شما قوقولی قوقو میکنین؟ آیا شما دستمال یزدی داری؟ به منم میدی یه عکس باش بندازم ...

- خب ضمن سلام و تشکر بابت برنامه خوبتون؛ جواب من سه کلمه است ... میـــد میـــد! :tongue:

- ... این که دو کلمه بود ... خب مثل این که لرد میدهیلین در دسترس نیستن؛ از کارشناس محترم برنامه ادموند عزیز، میخوام با نظرات کارشناسی شون مارو روشن کنن.

ادموند: پروفسور مرلینیوس بوق زنیوس ادموند پونسی دارای درجه ی دکترا در رشته ی بوق زنی گرایش بوق کامیون و همسر چند زن و هم پدر و هم مادر تعداد زیادی بچه هستم و علاوه بر اون دارای تخصص در مسائل بی ام اسی و فوق تخصص در مسائل خاک بر سری و فوق فوق تخصص در مسائل { ... } هستم و ... نظری ندارم! اما توصیه میکنم به خانم سالواتوره و امثال ایشون که در دام این دوستی ها گیر افتادن که یه سر بیان به کاخ مدیر گروه ها تا به مشکلشون شخصا رسیدگی کنم! اگه طرفای نصف شب یبان که مزاحم نداشته باشیم هم بهتر ...

لیلیت: :ystop: :ythink:
ادموند: :yoh: :dont:

- یه مزاحمی نشونت بدم ... :mad:
- اهم ... خبر بعدی لطفا! :ygrin:


[b] کرید؛ نه جاسوس و نه خیانت کار![/b]
- کرید؛ شاهزاده ی سابق اساطیر و وزیر جنگ فعلی موجودات شب! ابتدا ماهم مثل شما فکر می کردیم او به اساطیر خیانت کرده ولی بعد اسناد و مدارک بهمون گفت که نه! او به موجودات شب خیانت کرده و همچنان به اساطیر وفاداره ... ولی بعد بازم فهمیدیم که نــــــــه! اون ک ل ن همه رو سر کار گذشته؛ به تماس تلفنی که از ملکه جین ولتوری به دست ما رسیده توجه کنین:

- ادموند! ادی! اوی ... مدیر گروه های بوقی ... این کرید رو کجا قایم کردی؟ همه ی سرمایه ی موجودات شب رو برداشته آورده دو دستی به تو؟ من که میدونم همه چی زیر سر توئه! زود بگو کجا قایمش کردی! :rant:

لیلیت: خب کارشناس محترم، ادموند پونسی، نظر شما راجع به اقدام اخیر کرید چیه؟ آیا شما از اقامتگاه ایشون مطلع هستین؟

- پروفسور مرلینیوس بوق زنیوس ادموند پونسی دارای درجه ی دکترا در رشته ی بوق زنی گرایش بوق کامیون و همسر چند زن و هم پدر و هم مادر تعداد زیادی بچه هستم و علاوه بر اون دارای تخصص در مسائل بی ام اسی و فوق تخصص در مسائل خاک بر سری و فوق فوق تخصص در مسائل { ... } هستم و ... با این که در مسائل زیادی تخصص دارم متاسفانه از بچگی همه اش تو قایم باشک از بچه های محل شکست را پذیرا بودم ... برا همین نمیتونم نظر کارشناسی ارائه بدم ... وقتمو نگیرین! :ygrin:

لیلیت: خب اینم از این ... این شما بودید و یک اخبار خز و بوقی دیگه ... ک ل ن متنفر شدم از هر چی مجری و اخباره! تا برنامه ی بعد ...

ادموند: تموم شد؟ چه زود! تازه داشت خوش میگذشت! :ygrin: